Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Možnosti individuální úpravy dílenského zvedáku

Ferdus s.r.o.

Dnes najdete v naší facebookové poradně další zajímavý dotaz. Tentokrát na téma možnosti individuální úpravy dílenského zvedáku. Víte, co v současnosti je a není možné? My ano.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 10/10/2018

Q: V našem servisu máme v podlaze pístový hydraulický zvedák a chtěli bychom ho upravit tak, aby na něm bylo možno zvedat osobní auta rameny za prahy, podobně jako na nůžkových zvedácích. Máme takovou představu, že by se na původní nosníky přimontovala platforma s otočnými rameny, která by se použila z nůžkového zvedáku SF-K2800, který máte v nabídce. Myslíte si, že je to nějak řešitelné a že byste nám to dokázali udělat, prosím?

A: V současné době musí mít všechna zvedací zařízení certifikát CE vydaný evropskou zkušebnou. Kombinací dvou zvedáků by vznikl nový zvedák, který by musel být nově certifikovaný. Certifikace je dlouhý a nákladný proces.

+420 577 103 566