Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Bonusový program

Ferdus s.r.o.

Za každou objednávku Vám bude na Vaše konto v našem e-shopu připsáno 1% z uskutečněného nákupu (objednaného, převzatého a zaplaceného). Jediné, co je potřeba udělat pro možnost využití našeho bonusového systému je provést Vaši registraci v našem e-shopu a při každé objednávce realizovanou skrze tento účet Vám přičteme příslušný počet bonusových bodů.


ZAREGISTRUJTE SE

Tento bonus pak můžete využít jako slevu při příští objednávce. Tato částka není časově ani jinak omezena. Při Vaší další objednávce pak můžete uplatnit jakoukoliv částku do výše Vašeho bonusu (např. můžete uplatnit Kč 530,- pokud bude Váš kredit např. Kč 700,-). Výše Vašeho bonusového konta se zobrazuje po přihlášení vpravo v oblasti pro přihlášení.

Věříme, že budete s nákupem v našem novém e-shopu spokojeni a že budete využívat všech výhod, které nakupování přes internet přináší včetně námi poskytnutého bonusu.

TENTO BONUSOVÝ SYSTÉM SE TÝKÁ POUZE NÁKUPŮ SKUTEČNĚNÝCH PŘES ESHOP WWW.FERDUS.CZ
(nevztahuje se na telefonické a emailové objednávky)

Při objednávce nad Kč 1.500,- (bez DPH - platí pro ČR) získáte DOPRAVU ZDARMA**. 

* Bonusový program se nevztahuje na velkoobchodní partnery.
** Doprava zdarma se nevztahuje na nákup strojů nebo produktů, které není možné odeslat běžným balíkem.

+420 577 103 566