O nás

Ferdus s.r.o.

Ferdus, s. r. o. - NEJVĚTŠÍ ČESKÝ VÝROBCE MATERIÁLŮ NA OPRAVY PNEUMATIK

Společnost FERDUS zaujímá významné místo mezi evropskými výrobci materiálů a vybavení pro autoservis a pneuservis. Vznikla v roce 1990 a navazuje na dlouhou historii gumárenské výroby ve Zlíně. Firma trvale investuje do svých výrobních zařízení, logistiky a komunikace s klienty. FERDUS je značkou výrobků nejvyšší kvality založené na mnoholeté tradici, odborném vývoji a testování nových materiálů. Výrobky FERDUS uspokojují již po mnoho let náročné požadavky zákazníků nejen doma, ale také v mnoha zemích Evropy a Asie.

VYBAVENÍ AUTOSERVISŮ A PNEUSERVISŮ

V současnosti nabízíme kompletní vybavení pro autoservisy a pneuservisy – montážní stroje, zvedáky, materiály na opravu pneumatik, duše, vyvažovací materiály, nářadí, chemické produkty a další. Celý sortiment zboží můžete zakoupit v našem e-shopu, telefonicky, nebo osobně v sídle naší firmy v Chropyni.

Sídlo firmy     Sklad 1

Sídlo firmy                                                                                                            Sklad

Výroba     Kanceláře

Výroba                                                                                                                 Kanceláře

Jsme členy EKO-KOM pod číslem F00170459. V případě potřeby získáte náš certifikát ve formátu PDF v sekci Ke stažení.

Marketingové aktivity společnosti Ferdus, s.r.o.

Společnost Ferdus, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.02.01/04/23_017/0001845 „Marketingové aktivity společnosti Ferdus, s.r.o.“.

Realizace FVE ve společnosti Ferdus, s.r.o.

Společnost Ferdus, s.r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0003980 „Realizace FVE ve společnosti Ferdus, s.r.o.“.

Cílem projektu je snížení energetické náročnosti dotčené podnikatelské budovy. Záměrem je realizace opatření přispívající k úspoře konečné spotřeby energie prostřednictvím instalace fotovoltaického systému na střechu budovy.

Na projekt je poskytována finanční podpora od EU prostřednictvím Národního plánu obnovy.

Zahraniční veletrhy společnosti Ferdus, s.r.o. v letech 2018-2020

Číslo programu: 01
Číslo výzvy: 01_18_167
Název programu: Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Název výzvy: MARKETING – Výzva III – individuální účasti MSP na výstavách a veletrzích
Číslo projektu: CZ.01.2.111/0.0/0.0/18_167/0013151

Cílem projektu bylo udržet si stávající pozici kvalitního dodavatele se zaměřením na nové zahraniční trhy, zvýšit export na evropský trh a expandovat v oblasti pneuservisního materiálu, vybavení pneuservisů a autoservisů. Součástí cíle projektu bylo oslovit nové potenciální zahraniční odběratele, získat nové kontakty a rozšířit povědomí o značce a výrobcích společnosti s cílem zajištění dlouhodobého růstu. Projekt byl spolufinancován z prostředků EU..