Ref. No. 111.18 Vozík na osobní pneu

Vozík na osobní pneu

Náš kód: 111.18
Pro snadnou manipulaci s pneumatikami. Více informací
Dostupnost:SklademExpedujemeStředa 24. 7. 2024
Vaše cena:
1 136,19 Kč s DPH
Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Vozík na osobní pneu

S průměrem 630 mm je určený především pro osobní a dodávková kola, při profilovém čísle 60 si ale poradí i s klasickými nákladními pneumatikami na 22,5“ discích. Nosnost má hodnotu 120 kg.
Ve středovém odkládacím prostoru najdou své místo kolové šrouby, matice nebo jiný materiál a drobné nářadí, čtveřice vybrání po obvodu zase umožní vertikálně skladovat další vozíky, a ještě více tak v dílně šetřit místo.

Nepřekvapí otočná kolečka, potěší ale vybavení aretační brzdou, která dovolí kromě hlavní funkce transportu také skladování.

Pojízdný vozík na pneu nabízí výbornou manévrovatelnost. Je lehký, přitom odolný proti poškození. Přispívá k bezpečnosti v pracovním prostoru, práci usnadňuje a zrychluje.

Technické specifikace

Hmotnost: 3,60 kg
Kolečka: Pogumovaná, s brzdou
Nosnost: 120 kg
Průměr: 630 mm
Výška: 120 mm

Související články

Video: Vozík na osobní pneu

Video:  Vozík na osobní pneu
26.07.2023

Tichá voda břehy mele. Náš zbrusu nový vozík pro kola osobních a lehkých užitkových vozidel pod svým nákladem možná není skoro vidět, to ale neznamená, že by ho spolehlivě nepřepravil nebo bezpečně neuskladnil. Aneb že je lepší věci dělat jednoduše než složitě.

Ferdus s.r.o.

Vozík na osobní pneu

Vozík na osobní pneu
18.07.2023

Když se řekne e-shop FERDUS, tak se asi nejvíce vybaví perfektní poměr ceny a užitné hodnoty. Neméně silnou stránkou našeho sortimentu je ale také orientace na různá praktická řešení. Dnes představený vozík na osobní pneu je typickým reprezentantem.

Ferdus s.r.o.

Ten správný povoz pro pneumatiky

Ten správný povoz pro pneumatiky
08.06.2023

Asi nejznámějším prostředkem pro manipulaci s koly v dílně nebo garáži a blízkém okolí je klasický rudl. Existuje ale kompaktnější a finančně zajímavější alternativa v podobě jednoduchého plastového vozíku.

Ferdus s.r.o.
https://www.ferdus.cz/zvedaky/vozik-na-osobni-pneu.html