Vystoupení FERDUS na mezinárodním setkání v Correggiu

Ferdus s.r.o.

Spolupráce firmy FERDUS s nadnárodní skupinou Nexion je dobře známá. Proto asi nepřekvapí, že se ve dnech 5. – 8. 9. 2023 vypravila česká reprezentace do italského Correggia na oslavy 35. výročí založení společnosti Bright, která spolu s domácím podnikem Corghi tvoří páteř uskupení.

Akce byla určena pro obchodní partnery z celého světa. Kromě různých regionů Evropy se zde účastnily také delegace z Austrálie, Afriky, USA nebo Blízkého východu. Nechybělo přitom rovněž zastoupení řady dalších značek Nexionu, jmenujme namátkou Mondolfo Ferro, Teco, HPA-FAIP, Sice atd.

Hlavním tématem bylo především zhodnocení spolupráce v posledních pěti letech, kdy se Bright postupně plně integroval do sdílení vývoje, výroby a servisu Nexionu. Došlo ale i na další vystoupení a prezentace včetně příspěvku Ing. Jiřího Dočkala, ředitele FERDUS s.r.o. s cílem akcentovat významnost středoevropského okruhu z pohledu partnerského i zákaznického.

Doprovodný program zahrnoval fyzické představení nových modelů vyvažovaček, zouvaček, zvedáků a geometrií společně s prohlídkou dvou výrobních závodů. Slavnostní večeře na venkovském sídle uprostřed vinic při zapadajícím slunci pak jen podtrhla výborný dojem všech zúčastněných.

Nezbývá než popřát Brightu do dalších let, aby se firmě dařilo ještě více než dosud. Prospěch z toho totiž budou mít i zákazníci pořizující strojní vybavení pod značkou FERDUS.