Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Nejúspěšnější videa za rok 2019

Ferdus s.r.o.

Historie YouTube kanálu FERDUS sahá až do konce roku 2011, skutečně aktivní jsme na něm ale začali být teprve v posledních dvou letech. Jak jsme si vedli loni? Co vás nejvíce zaujalo? Na to se mrkneme právě v dnešním čtení na víkend.

Trocha statistiky na úvod

V roce 2019 jsme publikovali celkem 52 videí, dosáhli na 17 935 zhlédnutí a vygenerovali 140 503 zobrazení. Průměrně jste u některého z našich kousků vydrželi 44 vteřin a dohromady nakoukali téměř 224 hodin. Všechna videa byla pochopitelně výhradně autorská a originální, povětšinou natočená v prostorech firmy, výjimečně v terénu – typicky na veletrzích, kterých jsme se zúčastnili.

Teď už ale k Top 5 nejúspěšnějších ‚klipovek‘.

5. místo – Rovnačka disků K-mak DORUK 10-28"

Páté místo podle počtu zhlédnutí obsadilo představení rovnačky disků. Docela zajímavý výsledek vzhledem k tomu, že se jedná v rámci naší nabídky spíše o méně obvyklý produkt. Na druhou stranu, rovnačky disků jsou stále vyhledávanějším předmětem pro možné rozšíření nabídky služeb servisů, a možná právě proto jste se o náš ‚rovnačkový‘ best-seller zajímali.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

4. místo – Zouvačka LC889NV s automatickým palcem a helperem 390H

Kdybychom si museli vsadit na úspěch konkrétních spotů, bylo by to určitě na prezentace superautomatických zouvaček. Do první pětky se dostaly oba naše nejvyšší modely, v tomto případě LC889NV. Plně automatické stroje zkrátka táhnou a jejich podíl na trhu neustále roste.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

3. místo – Vyvažovačka CB63 MOTO

Největší překvapení. Vyvažovačka CB63 MOTO je dlouhodobě vyprodaná, přesto jste se k ní znovu a znovu vraceli. Ale chápeme, stroj je to opravdu originální a nabízí perfektní poměr ceny a užitné hodnoty. I proto spolu s firmou Bright tvrdě pracujeme na vývoji nové generace, kterou – pevně věříme – představíme v průběhu letošního roku.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

2. místo – Zouvačka G522WF s automatickým palcem a helperem

Věděli jsme, že superautomaty budou ve sledovanosti na špici, otázkou ale bylo, zda víc nakoukáte model LC889NV, nebo jeho protějšek G522WF. A rozdíl byl nakonec docela značný. Stroj vyvíjený ve spolupráci s naším partnerem Dali porazil svého přímého konkurenta téměř o třetinu. Přitom my sami dodnes nevíme, který je lepší. Perfektní nám totiž přijdou oba :)

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

1. místo – Nůžkový zvedák SF-K2800V2

Aneb proč je důležité inovovat. CB63 MOTO na svého nástupce teprve čeká, nůžkový zvedák SF-K2800 se ho už dočkal – jak jinak než loni. Verze V2 se stala okamžitým prodejním hitem a další růst zájmu očekáváme i letos. Názorná video ukázka ostatně dokazuje proč. Kompaktní rozměry, zachování robustnosti, mobilita. To jsou hlavní přednosti ‚nůžek‘ SF-K2800V2.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

Další umístění:

6. místo – Zouvačka DL522WF s automatickým palcem a helperem
7. místo – Zvedák aut mechanický 816 kg
8. místo – Stahovák pružin 10000N
9. místo – Superautomatický montážní stroj LC889NS s automatickým palcem a helperem 390
10. místo – FERDUS: Představení sídla firmy 

+420 577 103 566