Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

FERDUS, s.r.o. slaví 30 let od založení

Ferdus s.r.o.

Přední český výrobce a prodejce vybavení pro autoservis a pneuservis v roce 2020 slaví třicet let od založení.

Původně malý rodinný podnik zaměřený především na vlastní domácí výrobu pneuservisních opravných materiálů postupně vyrostl do komplexního obchodního partnera s širokým produktovým portfoliem pro malo- i velkoobchod a dnes je globální značkou exportující do více než třiceti zemí po celém světě.

Není tedy překvapením, že letošek bude pro FERDUS pořádně nabitý. Firma se v roli vystavovatele postupně zúčastní mezinárodních veletrhů The Tire v Kolíně nad Rýnem, Automechaniky ve Frankfurtu a nakonec Autosalónu Autoshow v Nitře.

Zároveň v průběhu roku FERDUS slavnostně otevře zcela nový showroom o velkorysé dispozici téměř 400 m2. A očekávat lze také řadu doprovodných akcí. Speciální edici velkého jarního semináře, den otevřených dveří a další.

Z malého rodinného podniku sice vyrostla mezinárodní firma, původní hodnoty však i nadále zůstávají. I v roce 2020 je tak FERDUS především poctivý a férový obchodní partner, jehož hlavními devizami jsou smysl pro kvalitu a inovace.

+420 577 103 566