Ref. No. 10.430 Montážní zvedák Winntec - osobní

Montážní zvedák Winntec - osobní

Náš kód: 10.430
Zvedák pro snadné nasazování a snímání kol osobních a lehkých nákladních aut, bezúdržbový. Více informací
Dostupnost:SklademExpedujemeÚterý 25. 6. 2024
Vaše cena:
21 778,79 Kč s DPH
Máte dotaz? Rádi vám poradíme

Montážní zvedák Winntec - osobní

Zvedák WINNTEC WHEEL ASSIST Y472270 ERGO+ umožňuje snadné nasazování a snímání kol osobních a lehkých nákladních aut. Práce se zvedákem odstraňuje fyzickou námahu a současně zajišťuje vysokou bezpečnost práce. Velkou výhodou zvedáku je, že zvedá kolo plynule od země až do pracovní výšky pomocí energie, akumulované v pružícím mechanismu s tlumením. Odpadají tak hydraulické a elektrické mechanismy a současně pohyblivé přívody (hadice, vodiče).
Mechanismus zvedáku je jednoduchý, má proto dlouhou životnost - je bezúdržbový. Konstrukce zvedáku umožňuje práci v různých výškách.

Technické specifikace

Značka: Winntec
Hmotnost: 51 kg
Nosnost: 60 kg
Šířka: 685 mm
Výška: 1800 mm

Související články

Video: Montážní zvedák Winntec – osobní

Video: Montážní zvedák Winntec – osobní
25.10.2018

Už druhé video tento týden. Po úterním speciálu z veletrhu v Nitře dnes naopak klasický produktový spot. Hlavní role: Montážní zvedák kol Winntec. Koukněte na horkou novinku v praxi. Aneb výměna kol bez námahy a bezpečně.

Ferdus s.r.o.

Představujeme novinku: Montážní zvedák Winntec – osobní

Představujeme novinku: Montážní zvedák Winntec – osobní
17.10.2018

Na veletržním stánku v Nitře byl minulý týden tenhle krasavec neustále středem pozornosti. Kdo nebo co? Novinkový montážní zvedák Winntec pro kola osobních a lehkých užitkových vozů. Mrkněte na přiložený obrázek a dozvíte se více.

Ferdus s.r.o.
https://www.ferdus.cz/doporucene/stroje-a-zarizeni/zvedaky/manipulacni-zvedaky-a-voziky-pneu/montazni-zvedak-winntec-osobni.html