Inspekční kamery / Endoskopy / Videoskopy / Boroskopy

(3 produktů)

Endoskop, videoskop nebo boroskop – to vše je název pro inspekční kamery, které slouží uživateli k prozkoumání těžko přístupných míst či součástí zařízení. Své uplatnění tak najdou v široké škále odvětví – od instalatérů, údržbářů, opravářů až po strojní a automobilový průmysl. Vzhledem k poměrně nízkým pořizovacím nákladům jsou však velmi oblíbené také u domácích kutilů, modelářů nebo dokonce i pozorovatelů přírody. V autoservisu je využijete např. pro kontrolu úzkých a nedostupných otvorů, vnitřních částí motorů, výfuků, nebo prozkoumání podvozku bez nutnosti zvednutí vozidla.

Všechny námi nabízené endoskopy disponují displejem, na kterém již přímo vidíte pozorované prostory a není tak nutný přenos záznamu přes kabel do jiného zobrazovacího zařízení (pc/smartphone). Nicméně i tak 2 z nich mají možnost připojení k počítači přes USB kabel, ale také možnost záznamu na paměťovou kartu. Další výhodou těchto inspekčních minikamer je jejich vodotěsnost, kdy lze v takovém prostředí pořizovat záznam až po dobu 30 minut, tudíž není nutné se obávat namočení sondy do kapaliny. Ostatní vlastnosti jednotlivých modelů naleznete přímo v popisu produktu. Jako profi videoskop můžeme doporučit model s označením PRO GL9170 s dobíjecí lithiovou baterií, slotem na paměťovou kartu, 8LED přisvětlovací diodou na konci ohebné metrové voděodolné sondy a až 4-násobným zoomem. A jak se s ní pracuje, můžete shlédnout v našem videu.

Více informací
15.26

Inspekční kamera - endoskop GL8818

Vhodná k diagnostice a kontrole v těžko přístupných místech bez nutností zdlouhavé demontáže kontrolované části.
Na cestěPředpokládámeStředa 9. 10. 
1 439,90 Kč
15.28

Inspekční HD kamera s funkcí záznamu - endoskop PRO GL9170

S funkcí záznamu a lithiovou baterií. Vhodná k diagnostice a kontrole v těžko přístupných místech bez nutnosti zdlouhavé demontáže kontrolované části.
SklademExpedujemePondělí 20. 5. 
4 222,90 Kč
15.27

Inspekční HD kamera s funkcí záznamu - endoskop GL8711

S funkcí záznamu. Vhodná k diagnostice a kontrole v těžko přístupných místech bez nutnosti zdlouhavé demontáže kontrolované části.
Na cestěPředpokládámeStředa 9. 10. 
2 528,90 Kč