Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací
Ref. No. 24.21 Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10 l

Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10 l

Náš kód: 24.21
Na objednávku
Cena s DPH:1.923,90 Kč
Cena bez DPH:1.590,00 Kč
Cena balení (1 ks) bez DPH:1.590,00 Kč
Máte dotaz?

Rádi vám poradíme. Neváhejte nás kontaktovat.

+420 577 103 566

Technické specifikace

Parametry
Ref. No. 24.21
Cena bez DPH
1.590,00 Kč
Objem: 10 l
Pro typ stroje: Myčka kol
Parametry
Použití pro: Myčky kol WULKAN

Mycí koncentrát WULKAN TURBO 10 l

Koncentrovaný nepěnivý přípravek s vysokým pH vyrobený z biologicky odbouratelných složek, byl speciálně vyvinutý a vyrobený pro společnost KART ke zlepšení kvality a účinnosti mytí automobilových kol. Kromě složek rozpouštějících různé typy provozních nečistot (např. z obrušování brzdových destiček) usazených na pneumatice a ráfku obsahuje také lešticí přísadu běžně používanou v prostředcích do myček na nádobí. Navíc složka rozkládající všechny nečistoty obsažená v prostředku zabraňuje usazování pěny na umytém povrchu.


Použití prostředku zjednodušuje také údržbu a čištění myčky kol, protože zabraňuje usazování nečistot na stěnách mycí komory, což usnadňuje čištění myčky. Ředí se maximálně v poměru 1:100. Při doplňování vody během provozu myčky je důležité vždy přidat příslušné množství koncentrátu. Jedná se o mycí prostředek doporučovaný společností KART. Při dodržování správného poměru se přípravek WULKAN TURBO rozpouští ve vodě, kterou lze následně bezpečně vypouštět do kanalizace.

Hodnocení

Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.
https://www.ferdus.cz/vybaveni-pneuservisu/stroje-do-pneuservisu/mycky-kol/prislusenstvi-k-myckam-kol/myci-koncentrat-wulkan-turbo-10-l.html
+420 577 103 566