YT Rewind 2023: Ve znamení zvedáků

Ferdus s.r.o.

Bývá zvykem bilancovat uplynulý rok ještě před jeho koncem, v případě našeho YouTube kanálu ale počítáme zajíce zásadně až po honu. Jak jsme si vedli v návštěvnosti, kolik přibylo odběratelů a která videa se Vám líbila nejvíce? Dozvíte se ve článku.

Nejprve k obecným statistikám. V roce 2023 jsmeve dosáhli na 112,8 tisíc zhlédnutí, která zabrala celkem 1400 hodin. V obou případech to znamená nárůst o 85 % proti výsledkům ze sezóny 2022. V počtu odběratelů jsme si pak meziročně polepšili dokonce o 108 %, když jsme připsali 185 nových fanoušků. Bude jich letos dohromady už více než tisíc? Rádi se necháme překvapit.

Teď už ale část nejoblíbenější. Přehled loňských nejlepších uploadů.

5. místo – Zvedací zařízení BJ-05 pro vyvažovačky

Na první pohled možná trochu překvapivé zahájení první pětky, s přihlédnutím ke kontextu vývoje pracovních postupů v pneuservisu ale vlastně docela pochopitelné. Stejně jako u jiných činností je i vyvažování kol čím dál více automatizováno a operátorovi stroje se práce dělá čím dál méně náročná. Posadit ručně 20“ kolo na hřídel není žádný med, naopak se zvedacím zařízením je to doslova hračka.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

4. místo – Dílenský jeřáb 1 t skládací

V jednoduchost opravdu umí být síla. Čtvrté místo v žebříčku je toho důkazem. Dílenský jeřáb s nosností jedné tuny představuje v podstatě naprosto obyčejného pomocníka, jeho hlavní předností je ale perfektní skladnost, protože ho lze v několika snadných krocích proměnit ze vztyčené žirafy v poslušně uklizeného trpaslíka.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

3. místo – Vzduchový zvedák S-2T2L

A teď už k triumvirátu, který je kompletně tvořen nejrůznějšími zvedáky. Jako první z nich se představuje pneumatický hever S-2T2L. Vzduchové zvedáky nejsou zrovna nejlevnější, kdo s nimi ale vyzkoušel pracovat, už se jen nerad vracel k hydraulice. Minimální námaha obsluhy, brutální výkon i odolnost. To jsou silné stránky tohoto řešení.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

2. místo – Nůžkový zvedák OMEGA320

Novinka roku 2023, instantní prodejní hit, mazlíček v showroomu EXPO, hrdý reprezentant naší spolupráce s Nexionem. Přízvisek, charakteristik a pojmenování by se pro tyto klasické pneuservisní nůžky s maximální výškou do jednoho metru bez nutnosti periodických revizí dalo najít ještě mnohem více. Jisté ale je, že na trhu při svém poměru ceny a špičkové kvality jen těžko hledají konkurenci.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

1. místo – Čtyřsloupový zvedák 4SF-5000B

Pokud bylo páté místo překvapením pouze na první pohled, to první je alespoň pro nás opravdu opravdové. Zejména s přihlédnutím k tomu, že jsme video poslali do světa teprve 13. prosince. A přesto stihlo kompletně zbourat všechny statistiky a nasbírat nedostižný počet více než tří tisíc zhlédnutí. Jinak samozřejmě nic proti. Čtyřsloupový zvedák 4SF-5000B je roky osvědčené řešení střední třídy, zejména pro seřizování geometrie, na které nedáme dopustit.

Více informací, technické parametry, cena a dostupnost ve FERDUS e-shopu.

A to je vše. Zbývá už jen formalita, umístění na pozicích 6 až 10.

6. místo // Vozík na osobní pneu
7. místo // Lis 30T pneumaticko-hydraulický s tlakoměrem
8. místo // Hydraulický zvedák S-2T nízkoprofilový
9. místo // Pneumatický mini jehlový oklepávač Scorpio YU-NS008
10. místo // Hydraulický zvedák T815016L, 1,5 t hliníkový

17.30

Nožnicový zdvihák OMEGA320

Nožnicový zdvihák s kapacitou 3,2 tony.
SkladomExpedujemeŠtvrtok 18. 4. 
3.433,49 €
17.11

Štvorstĺpový zdvihák 4SF-5000B

Štvorstĺpový zdvihák s automatickým zámkom a kapacitou 5 ton, vhodný predovšetkým pre geometriu.
SkladomExpedujemeŠtvrtok 18. 4. 
5.893,90 €