VELO+ je nový standard mezi opravnými sadami

Ferdus s.r.o.

Jediný český výrobce pneu-opravných materiálů pro cykloservis uvádí na trh novinku – sadu VELO+ navazující na tradici dobře známých souprav VELO a VELO mini, které jsou už po desetiletí nedílnou součástí výbavy většiny cyklistů doma i ve světě.

Čím se VELO+ odlišuje od svých menších předchůdců? Především obsahem balení, ve kterém jsou nově dvě páky pro převléknutí patky pneumatiky přes ráfek disku. Kompaktní provedení z odolného plastu šetří místo a snižuje zátěž při jízdě, ještě užitečnější je ale samotné praktické využití.

Práce s pákami je natolik pohodlná a snadná, že lze duši ošetřit bez nutnosti sundání kola z vidlice, v případě snadno viditelného průpichu mimo oblast ventilku může dokonce zůstat v prostoru mezi běhounem a ráfkem.

Zapomeňte na nákup samostatného příslušenství, nebo pokoutné experimenty se šroubováky a jinými nevhodnými nástroji. VELO+ nabídne doma i na cestách vždy kompletní balíček přesně určeného nářadí a technologicky precizních materiálů.

Opravná sada VELO+ je v distribuční síti FERDUS dostupná od 1. 5. 2022 za doporučenou cenu 53 Kč bez DPH. Dodáváno včetně návodu v pevné uzavíratelné krabičce s pojistkou.

Opravná sada VELO+

5.22
Univerzální souprava pro MTB, trekking, citybike.
64,13 Kč s DPH
53,00 Kč
SklademU vás: Středa 29. 6. 
+420 577 103 566