Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Setkání s Bright Technology Co. Ltd., 26. 11. 2017

Ferdus s.r.o.
Pracovní neděle a hlavní bod celého programu služební cesty do Asie, jednání s naším dlouholetým stabilním partnerem, firmou Bright. Ta v poslední době vyrostla v předního světového výrobce.

Letos se spojila s evropskou jedničkou na trhu autoservisních a pneuservisních strojů Corghi a zahájila budování nového společného závodu pod názvem Corwei. Program? Zařízení pro seřizování geometrií a zvedáky. A to pouze pro začátek. Dlouhodobé plány jsou mnohem větší.

V rámci našeho obchodního vztahu jsme konzultovali vývoj nových strojů, jejich montáž, náročné laboratorní testování jednotlivých komponent, problematiku nových pohonů a řadu dalších důležitých odborností, které stoji za vysokou kvalitou námi prodávaných produktů.

Původní závod se rychle modernizuje. Nastupuje řezání laserem, robotické svařování, obráběcí centra a další komponenty pokročilé automatizace. Všude je na evropské poměry velký pořádek, práce je dokonale organizovaná. Zaměstnanci jsou zajímavě motivovaní, výroba se nezastaví ani o víkendu. Mýty o asijské produkci jsou už opravdu minulostí.

Program naší návštěvy v Brightu byl pečlivě zorganizovaný. Celou dobu s námi byla generální ředitelka Mary Wei a prezident společnosti pan Wei. V pondělí ráno odlétáme z Yingkou do Šanghaje.
+420 577 103 566