Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Ořech na bezpečnostní šrouby

Ferdus s.r.o.

"Ztratil jsem ořech na bezpečnostní šrouby s označením E 41 [..]". Tak začíná dotaz, který jsme dnes spolu s naší odpovědí zveřejnili ve FERDUS diskusi na FB. A i když jsme nemohli pomoci, jak bychom rádi, přesto jsme jako vždy poradili s nejlepším vědomím a svědomím.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 23/04/2019

Q: Ztratil jsem ořech na bezpečnostní šrouby s označením E 41, ale podle tohoto čísla nemůžu žádný takový najít. Šrouby vypadají stejně jako na odkazu z vašich stránek. Prosím o radu, který náhradní ořech si objednat, abych dokázal sundat moje šrouby na autě.

A: Ořech na naší bezpečnostní sadě lze použít právě jen pro danou sadu. Nelze jej použít pro jiné šrouby. V tom je právě princip ochrany. Pokud nemáte ořech k Vašim šroubům, obraťte se na Váš pneuservis.

+420 577 103 566