Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Maximální velikost kola u montážního stroje

Ferdus s.r.o.

Počínaje dnešním dnem začínáme v naší facebookové diskusní skupině uveřejňovat dotazy našich zákazníků, které prošly například emailem info@ferdus.cz, nebo třeba e-shopovým helpdeskem. Samozřejmě včetně odborných odpovědí, které jsme rádi poskytli.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 23/03/2018

Q: Rád bych se s dovolením ujistil ohledně jedné nesrovnalosti, kterou jsem našel u montážního stroje na nákladní pneumatiky katalogového čísla 16.140. V online katalogu je uvedena maximální velikost kola 46 palců, v papírovém ceníku je ale napsáno maximálně 56 palců. Který z těchto údajů tedy, s dovolením, platí?

A: U strojů pro montáž a demontáž nákladních a traktorových pneumatik je běžné, že se velikost upínací hlavy nevyrobí na jmenovitý rozměr ráfku, protože ve většině případů se disk upíná za vnitřní otvor v disku (nikoliv přímo za ráfek) a tento otvor je malého průměru. Plného jmenovitého rozměru se dosahuje pomocí nástavců. Je důležité, aby stroj svými rozměry (průměr, šířka kola) umožňoval upnutí kol jmenovitých rozměrů disků při použití nástavců.

Pokud chcete vědět vždycky něco navíc, zapojte se tlačítkem "+ Přidat se ke skupině": https://www.facebook.com/groups/ferdus/

Zouvačka LC591

16.140
Automatická zouvačka konstruovaná pro přezouvání největších nákladních vozidel, traktorů a pozemních strojů.
471.779,00 Kč s DPH
389.900,00 Kč
SklademU vás: Středa 3. 3. 
+420 577 103 566