Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Která zouvačka pro zahradní a komunální techniku?

Ferdus s.r.o.

7. září nám přišel dotaz na volbu zouvačky vhodné pro servis zahradní a komunální techniky. A máme vůbec takovou? Tak určitě!

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 07/09/2018

Q: Zabýváme se prodejem a servisem zahradní a komunální techniky. Rádi bychom nahradili stávající zouvačku novou. Obvykle potřebujeme stroj pro rozměry disku 6“ a výš, protože máme ve firmě i osobní auta, vozíky a dodávky, a rádi bychom měli zouvačku, která zvládne příležitostně i naše vozidla. Uvažuji nad modelem M806B MOTO, ale nevím, jestli zvládne i ta větší kola. Případně jestli neexistují nějaké výměnné čelisti, nebo redukce na disk 6“ na zouvačku LC870N, nebo nějakou jinou na osobní a dodávky.

A: Vnější upnutí 6-26“ mají stroje 16.16, 16.130 a 16.146. Jedná se o superautomaty „leverless“. Nabízí všechny přednosti a výhody top zařízení, ale jsou dražší. Zouvačka MOTO je nevhodná, není určena pro kola osobních aut a není na ně pevnostně dimenzovaná. Zouvačka LC870 neumožňuje snadné použití zmenšovacích adaptérů. Pro Váš případ je vhodná zouvačka DL622 s adaptérem SKÚTR.

+420 577 103 566