Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Kolik nožů má soustružnický support rovnačky disků K-mak Doruk 10-28"?

Ferdus s.r.o.

Při plánování rozvoje nabídky Vašich servisních služeb patří rovnačka disků K-mak Doruk 10-28'' spolu s myčkami kol k nejčastěji zvažovaným zařízením. Jak je na tom ale její soustružnický support s výbavou nožů? Na to se ptá jeden z našich zákazníků. Odpověď, jak jinak, ve FB diskusi.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 25/03/2019

Q: Zvažuji dokoupení soustružnického supportu pro rovnačku Doruk, kterou od Vás máme už asi čtyři roky. Chci se zeptat, jestli support obsahuje nějaké nože, nebo je bez nožů.

A: K supportu, produktový kód 16.60 je dodáván jeden kus základního soustružnického nože. Soustružnický support k rovnačce disků Doruk je určený především pro zarovnávání ploch ramínek ráfků. Další využití je pro zarovnávání dosedacích ploch patek plášťů po svařování. Především pro zarovnání ploch ramínek ráfků doporučujeme zvážit pořízení více soustružnických nožů s různými poloměry – jak vnějšími, tak vnitřními.

Soustružnický support k rovnačce disků DORUK 10-28"

16.60
Pro soustružení ALU disků ke stroji DORUK 10-28".
19.239,00 Kč s DPH
15.900,00 Kč
SklademU vás: Úterý 2. 3. 
+420 577 103 566