Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Jak zvolit správné vymezovací kroužky?

Ferdus s.r.o.

I klasický český tuner se zaručenými kamarády a mechaniky má právo na pomoc. Ochotně poradíme zkrátka vždy, všude a všem. Aneb dnešní Q&A v lehce předvánočním veselém duchu. Více viz aktuální zákaznický dotaz.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 11/12/2019

Q: Mám Subaru Justy G3X 2007 a kamarádovi z jeho Seatu Toledo zůstaly docela pěkné elektrony, které bych si od něj vzal. Můj mechanik říkal, že nebudou sedět, ale teď mi ještě jeden známý, co autům celkem dost rozumí, tvrdí, že když koupím vymezovací kroužky 57,1 x 54,1 mm, tak ta kola přehodit půjdou.

A: Na otázku nelze dát spolehlivou odpověď. Jediné stoprocentní řešení je změřit průměr středícího náboje kola a změřit průměr středícího otvoru v disku. A podle změřených hodnot zvolit rozměry středícího kroužku.

+420 577 103 566