Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Q&A: Jak na defekty plášťů a poškození patek a disků?

Ferdus s.r.o.

Víte, jaký přípravek použít k utěsnění defektů plášťů? Jaký v případě poškození patek, či disků? Na to se ptal na začátku června jeden z našich zákazníků. A my nemohli jinak, než jako obvykle splnit naši povinnost. Odpovědět správně, přesně a co nejpodrobněji.

Následuje otázka i s odpovědí, jak byla publikována v naší facebookové diskusní skupině. Zde najdete rovněž všechny ostatní doposud uveřejněné Q&A.

Otázky a odpovědi ›› 03/06/2019

Q: Zákazník dopytuje hmotu na utesnovanie defektov a ešte aj nejaký prípravok na disky, ktorý by zabraňoval úniku vzduchu po nárazoch atď. Viete ponúknuť?

A: K utěsnění defektů plášťů slouží TLS Leak-Seal 5 l (8.73). Pokud jsou poškozené patky pláště, nebo je poškozený či zkorodovaný disk, tak se na utěsnění menších poškození použije MONTI SEAL, montážní těsnící pasta černá (110.21). Pokud jsou na plášti poškozené patky ve větším rozsahu, tak se na utěsnění použije benzínový těsnící roztok B400 (9.18).

+420 577 103 566