Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Největší akce roku je tady: Desítky slev, dárků a dalších bonusů v e-shopu FERDUS

Ferdus s.r.o.

S posledním newsletterem letošního roku přichází největší kopec slev, dárků a dalších bonusů v e-shopu FERDUS. Jak také jinak, když už jsou Vánoce za rohem. Takže? Udělejte si radost a vybírejte.

Máte po podzimní sezóně rychloupínací matice opotřebené na doraz? Využijte slevy 10 a 20 % na nejprodávanější modely.

Potřebujete nové gumové podložky? Něco nám říká, že budete chtít čtyři. Koupit ale stačí jen tři. Poslední dáme zdarma. Platí na celou kategorii, tedy na téměř padesát různých provedení.

Montážní sedátko nebo lehátko je v dílně vždycky vítaný parťák. Nakupte v e-shopu FERDUS nad 5 000 Kč a vyberte si z následující čtveřice jeden kousek gratis jako dárek.

Pozn.: Pro uplatnění napište v objednávce kód vybraného dárku do poznámky.

Nezapomněli jsme ani na řezníky. Aktuální nabídka: 25 % dolů na všechny prořezávací nože.

V roce 2020 byly jedním z best-sellerů opravdu hodně povedené lisy SNIT. Následující šestku můžete mít nyní s odečtem -15 %:

Kupte jeden, druhý máte zdarma. Tahle akce je asi úplně jasná. A ano, lze kombinovat libovolné varianty stěračů. Ne každý má na autě dva stejné.

Hustiče s certifikátem? Můžete vybírat podle značek i podle slev. Jak je libo.

Slevy nabízíme i na více než deset provedení vzduchových hadic. Flat rate -20 %.

Opravdu zajímavý bonus? K pojízdnému stojanu na nákladní montážní páky jedna zdarma – konkrétně model TD-55M za 1290 Kč, který je pro oba stojany přímo určený.

A borec na konec. Úspora 600 Kč při koupi univerzální podložky k zouvačkám. Ať se vám v novém roce odráží patky jako po másle.

Ceny a limity jsou uvedeny bez DPH. Nelze kombinovat s jinými zvýhodněními.

+420 577 103 566