Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Kopec vyvažovacích závaží se slovenskou kvalitou od značky Rotobalance

Ferdus s.r.o.

Hornicko-hutnická tradice Štiavnických vrchů žije. Jmenuje se Rotobalance a sídlí v srdci regionu, Banské Štiavnici. Firma, která loni oslavila 30 let na trhu, je jediným slovenským výrobcem vyvažovacích závaží a od roku 2021 také staronovým partnerem značky FERDUS.

Do sortimentu předního českého výrobce a prodejce vybavení pro pneuservis tak přibývají více než dvě desítky nových produktů.

Pro osobní vozy je nyní k mání atypický pásek samolepících závaží ve skladbě 12x10 gramů. Ideální na SUV a off-road kola. Druhou novinku reprezentuje ucelená řada naklepávaček RU-7. Ty díky vylepšenému tvaru představují alternativu ke standardní asijské produkci.

V kategorii MOTO konkurenční boj ještě více vyostří samolepky 45 g (6x5 gramů a 6x2,5 gramů), které nabízejí atraktivní vzhled i vynikající povrchovou úpravu, a to při ceně pouhých 15,90 Kč.

A nezapomnělo se ani na TRUCK/BUS. Vedle nových samolepících pásků 4x25 gramů, respektive 3x50 gramů zaujmou především celistvé samolepky s hmotnostmi od 50 do 200 gramů. Nedělitelné odlitky maximálně koncentrují hmotnost závaží k aplikačnímu bodu na disku a zlepšují tak jízdní vlastnosti.

Novinky jsou v distribuční síti FERDUS dostupné od 1. 2. 2021.

+420 577 103 566