Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Jak bylo na veletrhu Autosalón Autoshow Nitra?

Ferdus s.r.o.

Výrobce a prodejce autoservisního a pneuservisního vybavení FERDUS, s.r.o. po několikaleté pauze přijal pozvání na Autosalón Autoshow Nitra a ve dnech 11. – 14. 10. 2018 se představil v pavilonu M5 s největším stánkem haly o rozloze přes 300 m2.

Vždyť také bylo co prezentovat. Plně naložených 14 metrů třínápravového návěsu dopravce a celá flotila firemních vozů FERDUS přivezla na Slovensko dvacítku velkých exponátů a téměř 500 těch menších.

V zouvačkách hrály prim špičkové novinky G522WF a LC889NV s helpery a automatickými montážními palci poslední generace. Ve vyvažovačkách byl jedničkou 3D automatický model CB78P s možností pokročilé diagnostiky kola. Nechyběla letos ostře sledovaná geometrie A730P a roli hlavní atrakce stánku plnila průhledná myčka kol Wulkan 360HP umožňující sledovat mycí proces uvnitř zařízení. Přehlídku velkých exponátů doplňovala čtveřice zvedáků.

Z drobnějších kousků nejvíce zaujaly dílenské vozíky se sadami nářadí, novinkový zvedák kol Winntec, robustní pneumatická utahovačka ZM95L – 1“ spolu s pojízdným držákem, stojanové hustiče pneumatik, nebo třeba celá produktová paleta ručních zvedáků Snit. Řada obchodních jednání pak probíhala na téma vlastního výrobního programu FERDUS – pneuservisní opravné materiály, vulkanizační lepidla, roztoky, montážní pasty, vosky.

Autosalón Autoshow navštívilo v Agrokomplexu rekordních 158 733 návštěvníků. Na ploše 37 500 m2 se ukázalo 242 vystavovatelů a FERDUS se zařadil mezi ty nejviditelnější. Nepřekvapí tedy, že se v roce 2019 do Nitry opět vrátí. Jak jinak než ve velkém.

+420 577 103 566