Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

I nahřívací deska může být žhavá, když je novinka

Ferdus s.r.o.

Předevčírem jste ve zbrusu novém a proklatě vychytaném videu mohli vidět naši žhavou novinku, nahřívací desku pro speciální opravné směsi. Rádi byste se o ní dozvěděli něco více? Můžete právě teď ve ‚čtení na víkend‘.

Kde začít? Třeba trochou historie. Dlouhé roky oblíbenou nahřívací desku od Tristaru nahradil výrazně modernější model výrobce Unold.

Jaké jsou hlavní změny? Novinka má především o 240 % větší pracovní plochu. Ta je navíc z tvrzeného skla, díky kterému bude práce i údržba snadnější. Nahřívací deska je nyní celkově robustnější a proč to neříct na rovinu – také o dost lépe vypadá.

Přitom ale samozřejmě nechybí všechny klasické potřebné funkce, především plynulá regulace teploty a bezpečnostní ochrana proti přehřátí. Potěší také praktická držadla. Takže pokud je nahřívání speciálních opravných směsí vaším denním chlebem, můžeme tuhle desku jedině doporučit.

Novinka je v e-shopu FERDUS dostupná od 1. 5. 2021 a maloobchodní cena byla stanovena na 3 190 Kč bez DPH.

Nahřívací deska pro spec. směs

10.385
Pro nahřívání směsi při opravách pneumatik.
3.859,90 Kč s DPH
3.190,00 Kč
SklademU vás: Čtvrtek 5. 8. 
+420 577 103 566