Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

FERDUS vs. Böck: Co nového v roce 2021?

Ferdus s.r.o.

Český FERDUS a rakouský Böck? To je dlouhodobé a fungující partnerství. Zatímco loni na CZ/SK trh FERDUS uvedl od Böcků jako novinku adaptéry pro zvedání elektromobilů, letos se obě strany zaměřily na zvedáky pro geometrie.

Ty se zpravidla neobejdou bez kazetových šuplíků v nájezdových plošinách, do kterých pak lze umisťovat točnice.

Součástí každého slušného ‚čtyřsloupu‘ nebo ‚nůžek‘ sice výplně těchto vybrání jsou, téměř vždy bývají ale kovové a často také modulární, tedy složené z více částí. Z toho pak plyne nižší přejezdový komfort a vyšší riziko vzniku koroze v důsledku opakovaného nasazování a snímání výplní.

Gumové podložky Böck vše výše uvedené eliminují. Jsou celistvé, nepoškozují lak ani kov a snesou tak téměř libovolné zacházení. Vyrobeny jsou z extrémně odolného a hutně lisovaného granulátu vysoké kvality, což je zřejmé i z celkové váhy, která se v závislosti na rozměrech pohybuje od 10 do 20 kg. Díky tomu také perfektně sedí v místě vybrání bez nutnosti další fixace. Aktuálně je v nabídce celkem sedm variant, které pokrývají většinu typických rozměrů.

Novinka je v distribuční síti FERDUS dostupná od 1. 7. 2021 a ceny jednotlivých podložek začínají od 2 079 Kč bez DPH za kus.

+420 577 103 566