Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

FERDUS se vrací na místo činu: Do Nitry!

Ferdus s.r.o.

11. – 14. 10. 2018 se po pauze vrací FERDUS, s.r.o. na Autosalon Autoshow Nitra, a rovnou ve velkém stylu.

Navíc FERDUS rozdává 200 volných vstupů. Máte-li zájem, pište na emailovou adresu jaroslav.smola@ferdus.cz. Zašleme obratem a budeme se těšit na setkání.

V pavilonu M5 připravíme všem návštěvníkům i svým zákazníkům a obchodním partnerům největší stánek haly o rozloze přes 300 m2. Ke zhlédnutí a praktickému vyzkoušení zde bude téměř dvacítka velkých exponátů – zouvaček, vyvažovaček a zvedáků. Zvláštní místo vyhradíme novinkové geometrii A730P a speciální průhledné myčce kol WULKAN 360HP s možností pozorování vnitřního chodu.

Pozornost si rovněž zaslouží stále ještě horká novinka, superautomatická zouvačka nejvyšší třídy LC889NV, nebo třeba prodejní hit letošního léta, dvousloupový zvedák SF-B4000ES. Chybět samozřejmě nemohou ani drobnější exponáty od opravných materiálů z vlastního výrobního závodu v Chropyni až po nejrůznější ruční dílenské vybavení. Celý seznam čítá téměř tři stovky položek. Docela slušná motivace se za námi stavit, že?

Tak pokud budete mít cestu a čas, neváhejte. Budeme jedině rádi. Vždyť do Nitry to není daleko. A zajímavého k vidění bude ještě mnohem více. Stačí se podívat na stránky www.agrokomplex.sk.

Dovi!

 

+420 577 103 566