Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

FERDUS nabízí už téměř 400 variant vymezovacích kroužků

Ferdus s.r.o.

V oblasti automotive můžeme najít dlouhou řadu nejrůznějších pomocníků zvyšujících bezpečnost a komfort při řízení automobilů. K nejdostupnějším patří vymezovací kroužky s cenovkami v řádech několika málo desítek korun.

Přitom jejich vliv na eliminaci klepání kol či vibrací v řízení je nezanedbatelný. A pokud majitel vozu volí disky s větším než předepsaným průměrem otvoru pro upevnění na náboj brzdového kotouče, jsou prakticky nutností.

Proto FERDUS na trh uvádí více než 150 nových variant s širokou nabídkou nejrůznějších kombinací vnějších a vnitřních průměrů v rozmezí 52,2 až 110,1 mm. Materiál se přitom nemění. Stále se jedná o osvědčený vysokopevnostní plast, jehož hlavní předností je ve srovnání s kovem, jak jinak, odolnost proti korozi.

Celkem tak bude v nabídce známého pneuservisního výrobce a prodejce nově už téměř 400 různých provedení

Maloobchodní cena kroužků se pohybuje od 11,50 do 36 Kč bez DPH a novinky jsou v distribuční síti FERDUS dostupné od konce srpna 2020.

+420 577 103 566