Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

FERDUS na mezinárodním veletrhu The Tire Cologne: Jak bylo?

Ferdus s.r.o.

Když se řekne Essen, vybaví se zřejmě pneuservisním odborníkům nejvýznamnější světové bienále - veletrh Reifen. Po více než čtyřiceti letech však letos přišel čas na změnu. Reifen se stane součástí frankfurtské Automechaniky a jeho místo obsadil The Tire v Kolíně nad Rýnem.

Akce se konala od 29. května do 1. června 2018 a své místo na výstavišti ve světle reflektorů měla i firma FERDUS, největší český výrobce opravných materiálů pneu a prodejce autoservisního a pneuservisního vybavení. Jak bylo?

Předně se ve srovnání s minulými ročníky v Essenu podařilo zdvojnásobit vystavovací plochu stánku a umístit jej v hale 8 strategicky mezi další významné dodavatele pneuservisního vybavení z Evropy a USA. Rozhodnutí to byla nepochybně správná a na odezvě to bylo pořádně znát.

Kromě setkání se stávajícími zákazníky a dodavateli proběhla také řada jednání s těmi novými, potenciálními. Ostatně bylo jim co předvést. Téměř finální prototyp superautomatické zouvačky LC889NV zaujal snadností obsluhy, ještě stále čerstvá novinka, vyvažovačka CB78P zase překvapila možností diagnostiky kola. Velký zájem byl také o nový model mobilního zvedáku SF-L3000. Nechyběl zároveň průřez výrobním sortimentem, ať už se jednalo o montážní přípravky, nebo opravné materiály.

Závěr? Čtyři nabité dny utekly jako voda a z celé akce zůstal jednoznačně pozitivní dojem. Dobrý základ nové tradice byl položen a je jen na světovém odborném fóru, jak se k The Tire postaví a zda bude jeho život a životnost podporovat. Termín pro rok 2020 už veletrh má. Do té doby ale FERDUS čeká řada dalších zahraničních účastí, například již v úvodu zmiňovaná Automechanika Frankfurt, AutoZum Salcburk, Autopromotec Boloňa, nebo třeba Autosalón Autoshow Nitra. Budeme se těšit na setkání.

 
+420 577 103 566