Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Doba koronovirová / bezkontaktní

Ferdus s.r.o.

"To víte. Doba ledová je doba ledová, všude samej mamut.“ Na tuhle legendární hlášku z večerníčku Mach a Šebestová (někdo raději původní: O utrženém sluchátku) jsme si vzpomněli, když nám ComGate minulý týden v Chropyni po letech odkladů konečně zprovoznil platební terminál.

Jen místo doby ledové je doba koronavirová. A místo mamuta bezhotovostní platby. Co to znamená? V naší skladové centrále nově můžete platit pohodlně všemi běžnými platebními kartami. Bezkontaktně i klasicky old-school / americky přes magnetický proužek. Docela fajn, ne? Jak se zdá, zase jednou platí okřídlené, že všechno zlé je k něčemu dobré.

P.S.: Omlouváme se za zpoždění. Občas se to stane i naopak. Že přes les (výroba a nákup super produktů za super ceny) nejsou vidět stromy (terminál). Zákaznická zkušenost je ale u nás pořád na prvním místě. I proto jsme se zase o něco polepšili.

+420 577 103 566