Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Do servisu s FERDUSEM: Ohlédnutí

Ferdus s.r.o.

V období od 1. 1. do 28. 2. 2018 probíhala soutěž středních škol auto-oborových - Do servisu s FERDUSEM. Cílem soutěže bylo dostat žáky a žačky do co nejvíce provozů autoservisů a pneuservisů, aby se obeznámili s nejrůznějšími podmínkami. Od malých nezávislých servisů, přes síťované, až po ty největší, například nákladní, nebo dealerské.

Do akce se přihlásilo 26 škol z celé České republiky. Výsledkem bylo celkem 312 exkurzí a také 282 krátkých textů, ve kterých účastnici návštěv servisů hodnotili své dojmy. Ty spolu s vybranými fotografiemi vytvořily sborník soutěže, který bude dostupný zdarma ke stažení odborné i laické veřejnosti.

A kdo se stal vítězem? Integrovaná střední škola Slavkov u Brna s 54 platnými exkurzemi. Následovalo RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, s.r.o. a bronzový stupínek připadl Střední odborné škole a Gymnáziu Staré Město. Nejen ti nejlepší ale zasluhují maximální uznání. Velký dík patří také všem dalším aktivním školám, jejich zapojeným zaměstnancům, žákům a v neposlední řadě také firmám, které ve svých servisech exkurze umožnily.

Hlavní cenou akce byla špičková vyvažovačka CB78 a celková hodnota darů školám přesáhla 100 000 Kč. Slavnostní předání cen nejlepším proběhlo 15. 3. 2018 v sídle firmy v Chropyni.

Zájem škol příjemně překvapil. Je vidět, že technické odborné školství má chuť a vůli udělat pro vzdělávání dalších generací stále něco navíc. Firma FERDUS bere soutěž jako první aktivitu směřující k podpoře auto-oborů a se školami plánuje nadále spolupracovat, vytvářet partnerství a prohlubovat je.

+420 577 103 566