Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.

Více informací

Autosalón Autoshow Nitra je za námi

Ferdus s.r.o.

Je tady završení retrospektivní trilogie z Autosalónu Autoshow Nitra 2019. Fotky a videa máme sice všichni rádi, ale přece jen, různé zajímavosti, zákulisní informace a jiné ‚zaručené drby‘ se nejlépe servírují slovem. Tak pokud ještě nemáte dost, tady je poslední nášup.

Co ‚táhlo‘ nejvíce? Podle očekávání stále populárnější superautomatické zouvačky. Velký progres zaznamenaly nůžkové a dvousloupové zvedáky, jejichž sekce ve srovnání s loňským rokem výrazně posílila. Ostatně většina exponátů z obou zmíněných skupin našla ještě během průběhu veletrhu nové majitele.

Neprodávaly se ale jen největší stroje. Zájem byl rovněž o novinky z oblasti dílenského nábytku a nářadí. Kupovalo se především značkové vybavení SNIT – pojízdné zvedáky a zcela nové lisy vyšší střední třídy. Nedalo se přehlédnout, že znovu narostla skupina zákazníků, kteří před extrémně nízkou cenou raději upřednostňují precizní výrobní kvalitu, větší robustnost i stylovější design.

Čilému obchodování pomáhal nově zavedený prodejní pult, ze kterého bylo možno okamžitě tisknout objednávky, navíc s veletržními bonusy. Na druhé straně se ale na stánku FERDUS dalo také pobavit, zasoutěžit a vyhrát – drobné propagační předměty, tašky, nebo třeba velkoformátové plakáty.

Zkrátka a dobře, dařilo se na všech frontách. A FERDUS v tom nebyl sám. Za úspěšný lze totiž považovat celý veletrh. Vystavovatelů se sešlo více než 200 a především se opět podařilo překonat absolutní rekord v návštěvnosti. Branami Agrokomplexu letos prošlo 164 192 ‚platících‘.

Závěr je tedy jasný. Za rok v Nitře zase!

+420 577 103 566